UX/UI designer

Máš zajímavé nápady a vize jak zlepšit současný způsob komunikace prostřednictvím e-mailu a chatu. Chtěl bys nám pomoci vymýšlet a spoluvytvářet budoucnost elektronické šifrované komunikace? Do týmu vývoje multiplatformního komunikátoru Babelnet (více na www.babelnet.com) hledáme šikovného designéra UX(IxD) a UI, který dostane na starost formování tváře našich softwarových produktů.

Popis pozice:

  • definovat uživatelskou zkušenost a interakce (UX/IxD) pro nové funkce
  • vylepšovat a zdokonalovat stávající funkce
  • příprava storyboardů, user stories, wireframe prototypů pro uživatelské testování
  • příprava podkladů pro testování a řízení samotného testování
  • návrh grafického prostředí a export assetů pro platformy Win, Android, OSX a iOS
  • intenzivní spolupráce s vývojáři nad vývojem produktu

Požadujeme:

  • praxi na pozici (UX/UI) designéra, ideálně zkušenost s vývojem aplikací
  • zkušenost s prototypovacím nástrojem (Axure, InVision, Marvell)
  • znalost ideálně SketchApp (OSX) nebo Adobe Photoshop, Illustrator atd.
  • samostatnost, spolehlivost
  • zájem o online technologie
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zajímavou kreativní práci v přátelské a neformální atmosféře
  • možnost aplikovat moderní metody návrhu do praxe a realizovat své nápady
  • pružnou pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport kartu, firemní společenské a sportovní akce aj.

Pokud Tě nabídka zaujala a dočetl jsi až sem, zašli nám svůj profesní životopis spolu s ukázkami vlastního grafického portfolia (ukázky korporátní identity, weby, mobilní aplikace aj.).

Uchazeče, kteří budou pozváni k pohovoru, budeme kontaktovat nejpozději do 10 pracovních dnů od zaslání životopisu. V ostatních případech vyrozumění nezasíláme.

přidat
Eva Vodenková, Dana Kaňková

Ochrana osobních údajů: Zasláním svého profesního životopisu souhlasím s tím, aby společnost OKsystem a.s., se sídlem Na Pankráci 1690/125, 140 21 Praha 4, zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje, a to pro účely náboru a výběru na volnou pracovní pozici. Beru na vědomí, že údaje budou uchovávány pouze v elektronické podobě a budou využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit v rámci společnosti OKsystem a.s. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné, a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat. Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o další roční období, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou. Jsem si vědom/a svých práv, které subjektům poskytuje zákon 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Položit dotaz