Asistent/ka nákupního oddělení

Plný úvazek Praha

Nově hledáme posilu do interního oddělení nákupu. Nový kolega/kolegyně převezme zodpovědnost za fakturaci, objednávky a další úkoly spojené s podporou ekonomického oddělení.

Vaším úkolem bude

  • Zpracování účetních dokladů, zadávání nákupních objednávek
  • Vystavování faktur v ERP systému Helios Green
  • Správa stravenkových karet včetně zpracování podkladů za stravné pro mzdy
  • Zodpovědnost za vystavování certifikátů pro První certifikační autoritu (zaškolíme Vás)
  • Objednávky kancelářského a jiného spotřebního materiálu
  • Administrativní podpora ekonomického oddělení
  • Podpora vedoucího nákupu
  • Příležitostný zástup na recepci

Uvítáme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici vítána
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
  • Zkušenost s ERP systémem vítána
  • Základní znalost AJ
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí
  • výborná dostupnost (Pankrác metro C, možnost garážového stání)
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, home office, jazykové kurzy (AJ), firemní snídaně, párty, večeře a sportovní akce aj.

Zaujala Vás nabídka a chcete se stát součástí rostoucí IT společnosti? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!