Bezpečnostní konzultant/-ka

Plný úvazek Praha

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pracovní pozici Bezpečnostní konzultant/-ka. Vaším hlavním úkolem bude spolupráce na projektech pro zákazníky z veřejné správy i soukromé sféry v oblasti kybernetické a informační bezpečnosti se zaměřením na zpracování bezpečnostní dokumentace, zajištění souladu s legislativními požadavky, oborovými standardy a požadavky projektu definovanými v zadávací dokumentaci, návrh a implementace metodik a další související činnosti.

Vaším úkolem bude

  • účast na zákaznických implementačních projektech v soukromém i veřejném sektoru v oblasti kybernetické a informační bezpečnosti
  • komunikace se zákazníky a identifikace jejich požadavků
  • příprava a organizace prezentací a workshopů v oblasti pravidel kybernetické a informační bezpečnosti
  • nacházení nových rozvojových příležitostí v oblasti poskytování služeb v oblasti pravidel kybernetické a informační bezpečnosti
  • spolupráce při definování strategie společnosti OKsystem v oblasti pravidel kybernetické a informační bezpečnosti, spolupráce s interními vývojovými týmy v oblasti adaptace požadavků příslušných nařízení
  • zpracování relevantní bezpečnostní dokumentace
  • spolupráce s oddělením podpory vlastních produktů, vývojovým oddělením, oddělením řízení projektů a obchodním oddělením
  • spolupráce na tvorbě nabídek

Uvítáme

  • VŠ vzdělání
  • min. 5 let praxe s konzultačními službami v oblasti IT bezpečnosti a ochrany dat
  • flexibilitu a týmového ducha
  • zkušenost s rolí bezpečnostního konzultanta / garanta oblasti bezpečnosti z alespoň 2 rozsáhlých projektů pro zákazníky z veřejné správy a / nebo komerčního sektoru (nad 20 mil Kč) v posledních 5 letech , např. role architekta kybernetické bezpečnosti podle vyhlášky o kybernetické bezpečnosti
  • schopnost samostatné práce a tvorby dokumentace
  • organizační, prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • platnou certifikaci v oblasti informační bezpečnosti (např. CISA, CISM, CISSP, MTA Security Fundamentals)
  • všeobecný přehled v oblasti IT
  • dobrou znalost nástrojů MS Office
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B, připravenost cestovat nepravidelně po ČR
  • čistý trestní rejstřík podmínkou

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • svou snahou a nápady můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se účastnit zajímavých projektů? Chcete být u zrodu a rozvoje významné nové kompetence u přední české IT firmy? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho konzultačního týmu.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací