Databázový/á specialista/ka

Plný úvazek, Zkrácený úvazek Praha

Z důvodu rozšíření našeho týmu zaměřeného na vývoj softwarových aplikací pro státní správu, hledáme nového kolegu/kolegyni.

Vaším úkolem bude

  • analýza a návrh relačních OLTP databází
  • realizace a řízení databázových verzí
  • řešení incidentů a servisních zásahů
  • monitoring a diagnostika provozu databáze

Uvítáme

  • Znalost hlavních zásad návrhu relačních databází
  • Praxi s databázovou platformou Oracle
  • Výbornou znalost DML i DDL SQL příkazů, optimalizací příkazů pomocí přeformulování, indexů a hintů
  • Schopnost číst a analyzovat exekuční plány SQL příkazů
  • Znalost pokročilých vlastností Oracle DB (funkční indexy, analytické funkce, tabulkové funkce, autonomní transakce, flashback query, odložené constrainty, …)
  • Velmi dobrou znalost jazyka PL/SQL – dostatečná praxe v psaní procedur, packages a triggerů
  • Znalost vhodného prostředku pro grafický návrh a nebo zobrazení struktury databáze
  • Znalost vhodného systému pro řízení databázových verzí

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • dobré mezilidské vztahy a důvěra - to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • pružnou pracovní dobu
  • osobní rozvoj (odborné a další kurzy)
  • motivující finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, home office, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta,  jóga a funkční trénink na pracovišti, firemní snídaně, party, večeře, společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být součástí velkých zajímavých projektů ve státní správě? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis!

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.