Java junior programátor - vhodné i pro absolventy Brno

Plný úvazek Brno

Pojďte s námi růst! Naše oddělení vývoje softwarových aplikací, hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Java junior programátor.

Vaším úkolem bude

  • programování v jazyce Java
  • vývoj personálního a mzdového informačního systému OKbase

Uvítáme

  • zájem o programování
  • znalost a praktické zkušenosti s jazykem Java
  • analytické myšlení
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • obecné znalosti programovacích technik a návrhových vzorů
  • znalost jiných programovacích jazyků - TypeScript, Javascript
  • zkušenosti s frameworky - Spring, Angular2, Dojo
  • znalost návrhu relačních databází a SQL
  • znalosti Hibernate, Spring, Maven, JUnit, REST, Spring MVC výhodou

Nabízíme

  • místo výkonu práce Brno podblíž Galerie Vaňkovka
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • klid na práci - nemusíte vyplňovat tabulky, aby korporátní manažeři obhájili svou pracovní pozici
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, home office, příspěvek na MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní snídaně, párty, večeře a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být součástí týmu programujícího zajímavé softwarové aplikace, které používají desetitisíce uživatelů? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho vývojového týmu.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací