Konzultant implementace mzdového modulu

Plný úvazek Praha, Brno, Ostrava

Do našeho dynamického týmu, který se věnuje implementaci vlastních programových systémů, hledáme šikovného konzultanta/konzultantku. Vaším hlavním úkolem bude implementace HR aplikací, především mzdového modulu, a jejich uživatelská podpora. Pokud máte znalosti mzdové problematiky a rádi komunikujete s lidmi, neváhejte své zkušenosti uplatnit u nás!

Vaším úkolem bude

  • implementace HRIS OKbase a uživatelská podpora u našich zákazníků
  • analýza a realizace klientských požadavků
  • služební cesty v rámci ČR
  • komunikace se zákazníkem, podpora prodeje, prezentace
  • účast na implementačních projektech v soukromém i veřejném sektoru
  • sledování trendů v oboru

Uvítáme

  • zkušenosti s implementací aplikačního software
  • praxi v oblasti mzdového účetnictví
  • analytické myšlení
  • prezentační dovednosti
  • samostatnost, odpovědnost, komunikativnost
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • znalost SQL výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce v Praze, Brně nebo Ostravě
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, home office, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Je Vám blízká oblast IT/HR a jste týmový hráč, který rád pracuje s lidmi? Pak hledáme právě Vás!

Přidejte se k nám

Zaujala vás tato pozice? Napište nám na job(at)oksystem.cz
nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

přidat

V souladu s čl. 13 odst. 1 a 2 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 (dále také GDPR) bychom vás rádi informovali, že v návaznosti na vaši odpověď na inzerát včetně zaslání CV a dalších osobních dokumentů bude společnost OKsystem a.s., se sídlem Na Pankráci 1690/125, 140 21 Praha 4, zpracovávat vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, titul, datum narození, adresa bydliště, údaje o dosaženém vzdělání, údaje o dosažené praxi a vaše kontaktní údaje (telefon, e-mail) pro účely sjednání a uzavření budoucího pracovního poměru, což odpovídá požadavku zákonnosti zpracování v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR.

Tyto údaje nebudou zpřístupněny jinému příjemci a nebudou zpracovávány způsobem označeným jako automatické rozhodování. Po tuto dobu máte právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a námitku proti zpracování. Pokud některé ze svých práv uplatníte a z naší strany vám nebude vyhověno, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/seznámila s výše uvedenou informací.

Položit dotaz