Mzdová/ý účetní - outsourcing mezd

Plný úvazek, Zkrácený úvazek Praha

Mezi služby, které poskytujeme našim zákazníkům, patří mimo jiné i outsourcing mezd, které provádíme v našem vlastním programu OKbase vyvíjený naší společností. V návaznosti na výrazný nárůst nových zakázek rozšiřujeme tým a hledáme zkušené mzdové účetní na plný úvazek nebo minimálně 0,8 (tj. 32hod./týdně).

Vaším úkolem bude

  • samostatné zpracovávání mezd významných zákazníků
  • mzdové poradenství
  • komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení atd.)
  • zpracování srážek ze mzdy, exekucí, insolvencí, výpočet náhrad pracovních úrazů
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • sestavování reportů a statistik
  • testování softwaru pro zpracování mezd
  • odborná podpora uživatelů softwaru pro zpracování mezd

Uvítáme

  • zkušenosti se zpracováním mezd
  • praxi v personalistice
  • znalost pracovně-právní legislativy
  • uživatelskou znalost práce s PC (MS Word, MS Excel)
  • flexibilitu, spolehlivost, týmovovou spolupráci
  • pro-klientský přístup

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní společenské a sportovní akce aj.

U nás máte možnost si vybrat, jestli budete zpracovávat mzdy zaměstnanců jednoho velkého klienta nebo více různých společností.

Přidejte se k nám

Zaujala vás tato pozice? Napište nám na job(at)oksystem.cz
nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

přidat

V souladu s čl. 13 odst. 1 a 2 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 (dále také GDPR) bychom vás rádi informovali, že v návaznosti na vaši odpověď na inzerát včetně zaslání CV a dalších osobních dokumentů bude společnost OKsystem a.s., se sídlem Na Pankráci 1690/125, 140 21 Praha 4, zpracovávat vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, titul, datum narození, adresa bydliště, údaje o dosaženém vzdělání, údaje o dosažené praxi a vaše kontaktní údaje (telefon, e-mail) pro účely sjednání a uzavření budoucího pracovního poměru, což odpovídá požadavku zákonnosti zpracování v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR.

Tyto údaje nebudou zpřístupněny jinému příjemci a nebudou zpracovávány způsobem označeným jako automatické rozhodování. Po tuto dobu máte právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a námitku proti zpracování. Pokud některé ze svých práv uplatníte a z naší strany vám nebude vyhověno, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/seznámila s výše uvedenou informací.

Položit dotaz