.NET programátor

Plný úvazek Praha

Zajímá Vás .NET? Přidejte se k nám! Právě hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Programátor .NET. Vaším hlavním úkolem bude vývoj v programovacím jazyce C#.

Vaším úkolem bude

  • programování v jazyce C#
  • spolupráce na vývoji aplikací pro zákazníka
  • analýza a návrh SW řešení
  • sledování nových technologií a trendů
  • využívané technologie: C#, WCF, ASP.NET, SQL, T-SQL, BizTalk, Powershell, Unity, GIT aj.

Uvítáme

  • analytické myšlení
  • znalost C#, koncepce .NET, návrhových vzorů
  • znalost návrhu relačních databází a SQL
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • výhodou: BizTalk, Powershell, T-SQL, MS SQL:  Relační engine, Service broker, Reporting services, XML v t-sql, Infrastruktura

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • dobré mezilidské vztahy a důvěra - to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • pružnou pracovní dobu
  • osobní rozvoj (odborné a další kurzy)
  • motivující finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, home office, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se účastnit projektů u významných zákazníků?

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.