PHP programátor PRAHA

Plný úvazek Praha

Baví Vás programovat webové aplikace? Chcete při práci využívat moderní technologie? Chcete pracovat se zkušenými kolegy? Pokud je Vaše odpověď 3x ano, tak se k nám přijďte podívat a popovídat si.

Vaším úkolem bude

  • tvorba webových aplikací podle analýzy a požadavků zákazníka
  • aktivní spolupráce s programátory a technickou podporou
  • vývoj, rozvoj a správa našich produktů (a že jich máme)
  • testování, optimalizace a code review
  • svým přístupem můžete ovlivnit proces vývoje

Uvítáme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (informatika nebo příbuzné obory)
  • analytické myšlení a schopnost týmové práce
  • nadšení a aktivní zájem o webové technologie
  • min. 3 roky praxe s programováním v PHP
  • znalost principů OOP
  • zkušenosti s PHP 7, Nette, Doctrine
  • administrátorské zkušenosti s PHP, Apache a Linuxem
  • znalost SQL (v prostředí MySQL/MariaDB)
  • zkušenosti s psaním dokumentace
  • ochotu a schopnost převzít cizí kód
  • anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • výbornou dostupnost na metru “C“ – Pankrác, parkování ve vlastních podzemních garážích
  • pružnou pracovní dobu, homeoffice i vlastní místo v kanceláři
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v naší kantýně, kurzy AJ, MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být u vývoje zajímavých produktů? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis spolu s ukázkami PHP kódu a staňte se jednou z opor našeho týmu webových aplikací.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací