Senior programátor .NET

Plný úvazek, Zkrácený úvazek Praha

Zajímá Vás .NET? Přidejte se k nám! Právě hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Programátor .NET. Vaším hlavním úkolem bude vývoj v programovacím jazyce C#.

Vaším úkolem bude

  • programování v jazyce C#
  • spolupráce na vývoji vlastní aplikace BABELNET (www.babelnet.com) – Windows Desktop
  • analýza a návrh SW řešení
  • týmová spolupráce při vývoji mobilních aplikací
  • sledování nových technologií a trendů
  • využívané technologie: WPF - MVVM, NuGet, Unity, GIT aj.

Uvítáme

  • analytické myšlení
  • znalost C#, koncepce .NET, návrhových vzorů
  • znalost návrhu relačních databází a SQL
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • výhodou zájem o mobilní aplikace, popřípadě zkušenosti s Windows Phone

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy (AJ), MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce, party, snídaně, aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete být u zrodu zajímavých mobilních aplikací? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho týmu.