Senior PHP programátor

Plný úvazek Brno

Baví Vás weby a programujete v PHP? Do menšího týmu PHP programátorů přijmeme zkušeného kolegu/kolegyni. Vaším hlavním úkolem bude tvořit návrhy webů a uživatelská rozhraní pro projekty v soukromém i veřejném sektoru.

Vaším úkolem bude

  • tvorba návrhů a prototypů webů, uživatelských rozhraní
  • správa, aktualizace a rozvoj firemního a produktových webů
  • tvorba nových webových projektů pro soukromý i veřejný sektor
  • testování a optimalizace webů a webová analytika

Uvítáme

  • praxi s programováním v PHP
  • znalost frameworku Nette
  • znalost SQL (v prostředí MySQL), HTML, CSS, JavaScript
  • znalost principů OOP
  • analytické myšlení a schopnost týmové práce
  • anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • ochotu a schopnost převzít cizí kód
  • praxi s Doctrine, jQuery, Bootstrap
  • rámcovou znalost jiných webových technologií (.NET, Java)
  • praxi s databázemi Oracle a MS SQL Server
  • administrátorské zkušenosti s PHP, Apache a Linuxem
  • zkušenosti s psaním dokumentace
  • zkušenosti s tvorbou responzivních webů

Nabízíme

  • výbornou dostupnost, atraktivní pracovní prostředí - Triniti Office Center
  • pružnou pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, home office, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.
  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT v příjemném pracovním prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi

Zajímáte se o nejmodernější technologie a chcete být u vývoje zajímavých produktů? Pokud Vaše odpověď zní ano, zašlete nám svůj profesní životopis spolu s ukázkami PHP kódu a staňte se jednou z opor našeho týmu webových aplikací.

Přidejte se k nám

Zaujala vás tato pozice? Napište nám na job(at)oksystem.cz
nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

přidat

V souladu s čl. 13 odst. 1 a 2 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 (dále také GDPR) bychom vás rádi informovali, že v návaznosti na vaši odpověď na inzerát včetně zaslání CV a dalších osobních dokumentů bude společnost OKsystem a.s., se sídlem Na Pankráci 1690/125, 140 21 Praha 4, zpracovávat vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, titul, datum narození, adresa bydliště, údaje o dosaženém vzdělání, údaje o dosažené praxi a vaše kontaktní údaje (telefon, e-mail) pro účely sjednání a uzavření budoucího pracovního poměru, což odpovídá požadavku zákonnosti zpracování v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR.

Tyto údaje nebudou zpřístupněny jinému příjemci a nebudou zpracovávány způsobem označeným jako automatické rozhodování. Po tuto dobu máte právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a námitku proti zpracování. Pokud některé ze svých práv uplatníte a z naší strany vám nebude vyhověno, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/seznámila s výše uvedenou informací.

Položit dotaz