Service Delivery Manager/-ka

Plný úvazek Praha

Do našeho týmu projektového řízení hledáme novou kolegyni/kolegu na pracovní pozici Service Delivery Manager. Vaším hlavním úkolem bude řízení poskytování podpory produktů a řešení v oblasti informačních systémů vyvíjených a dodávaných společností OKsystem a.s.

Vaším úkolem bude

  • komunikace se zákazníky
  • sledování a řízení dodržování parametrů poskytované služby (SLA)
  • identifikace nových požadavků zákazníka
  • reporting spojený s poskytováním služeb podpory
  • zvyšování efektivity poskytování služeb podpory
  • řešení zákaznických eskalací
  • nacházení nových rozvojových příležitostí v oblasti poskytování služeb podpory
  • spolupráce s oddělením podpory vlastních produktů, vývojovým oddělením a obchodním oddělením
  • spolupráce na tvorbě nabídek (v oblasti poskytování podpory)

Uvítáme

  • VŠ vzdělání (výhodou)
  • min. 3 roky praxe s řízením poskytování služeb podpory IS/IT nebo s vedením projektů se zaměřením na dodávky IT
  • flexibilita
  • vysokou schopnost týmové spolupráce
  • organizační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • všeobecný přehled v oblasti IT
  • dobrou znalost nástrojů MS Office
  • ŘP sk. B, připravenost cestovat nepravidelně po ČR
  • čistý trestní rejstřík podmínkou
  • certifikace ITIL (výhodou)
  • komunikativní znalost AJ (výhodou)

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji (školení, semináře, literatura)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • svou snahou a nápady můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • místo výkonu práce Praha u metra “C“ – Pankrác, parkování ve vlastních podzemních garážích
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, home office, jóga/funkční trénink na pracovišti, kurzy AJ, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, firemní snídaně, večeře, párty, sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se účastnit projektů u významných zákazníků?
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho projektového týmu.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací