Specialista/-ka marketingu

Plný úvazek, Zkrácený úvazek Praha

Hledáme člověka s opravdovým zájmem o marketing, online, sociální sítě a PR. Umožňujeme spolupráci jak na plný, tak částečný úvazek.
Náš marketingový tým rozšiřujeme o kreativního kolegu/kolegyni, který/á zajistí tvorbu reklamních kampaní a bude se podílet na marketingové komunikaci naší společnosti.

Vaším úkolem bude

  • Tvorba a správa reklamních kampaní pro naše produkty a služby
  • Spoluvytváření obsahu a řízení kanálů pro PR a sociální sítě
  • Vyhledávání nových reklamních příležitostí
  • Uplatňování vlastní kreativity
  • Tvorba a podílení se na dobrém jménu společnosti (budování brandu)
  • Příprava podkladů a reportů
  • Monitorování trhu ICT

  • Prokazatelnou předchozí zkušenost na obdobné pozici (nutností)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, kreativitu, samostatnost
  • Dobrou znalost práce s MS Office
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nám zaslat Váš životopis a staňte se součástí našeho marketingového týmu!

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.