Specialista online marketingu - junior

Zkrácený úvazek Praha Práce i při studiu

Hledáš zajímavou práci plnou kreativního řešení a vlastní iniciativy? Chceš, aby tvoje práce byla někde vidět? Pokud se rád/a podílíš na tvorbě reklamních kampaní a snažíš se vidět trh očima zákazníka, rádi tě přivítáme u nás v týmu.

Náš marketingový tým rozšiřujeme o kreativce, který/á zajistí tvorbu reklamních kampaní a bude se podílet na marketingové komunikaci naší společnosti.

Vaším úkolem bude

  • tvorba reklamních kampaní pro širokou škálu produktů a služeb naší společnosti
  • tvorba obsahu na sociálních sítích
  • vyhledávat nové reklamní příležitosti
  • tvorba a podílení se na dobrém jménu společnosti (branding)
  • příprava podkladů a reportů
  • monitorovat trh ICT
  • zapojení vlastní marketingové iniciativy

  • základní znalost Google Ads, Seznam Sklik, Google Analytics
  • znalost sociálních sítí Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram
  • prokazatelná předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • dobré komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, kreativitu, samostatnost
  • dobrou znalost práce s MS Office
  • základní znalost AJ

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • zkrácený úvazek nebo práci na dohodu
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, home office, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímá Tě marketing a jsi kreativní? Neváhej nám zaslat životopis a staň se oporou našeho týmu!