Správce IS

Plný úvazek Praha

Rozšiřujeme tým zaměřený na správu informačních systémů a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Správce IS. Pro tuto pozici je potřebná znalost správy serverového operačního systému Windows nebo Linux. Další oblasti práce jsou správa diskových polí, zálohování, virtualizace, bezdrátových sítí, apod.

Vaším úkolem bude

  • instalace a správa serverového operačního systému, automatizace
  • správa diskových polí (NetApp)
  • správa virtuální platformy (VMware, Hyper-V)
  • správa zálohovacího řešení
  • správa bezdrátových sítí (Cisco)
  • další oblasti správy dle vzájemné dohody a Vašeho zájmu

  • SŠ/VŠ vzdělání (informatika nebo příbuzné obory), pozice vhodná i pro absolventy (nutná základní znalost IT a schopnost se požadované oblasti naučit)
  • znalost OS Windows nebo Linux na úrovni správce systému
  • vítána znalost správy virtualizace, diskových polí, zálohování, síťových technologií, monitorovacích nástrojů
  • vítána znalost správy MS SQL Serveru, MS Azure, Microsoft 365
  • chuť učit se nové věci
  • zájem o nové technologie
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, home office, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se účastnit zajímavých projektů? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho týmu.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací