Správce IS - Aplikační správce

Plný úvazek Praha

Rozšiřujeme tým zaměřený na správu informačních systémů a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Správce IS – aplikační správce. Pro tuto pozici je potřebná znalost správy serverového operačního systému Windows nebo Linux. Vhodná je znalost Microsoft SQL Serveru. Hlavní zaměření práce je na správu aplikací, úpravu jejich konfigurace, vytváření workflow, apod.

Vaším úkolem bude

  • práce v serverovém operačním systému
  • instalace a správa aplikačních serverů
  • správa aplikací, změny nastavení, vytváření uživatelů, konfigurace reportů, vytváření workflow
  • hlavní spravované aplikace HELIOS Green (ERP systém), VisionFlow (ServiceDesk), Jira
  • vedlejší aplikace Confluence, Bitbucket, SVN, Gerrit, MS Dynamics CRM
  • další oblasti správy dle vzájemné dohody a Vašeho zájmu

  • SŠ/VŠ vzdělání (informatika nebo příbuzné obory), pozice vhodná i pro absolventy (nutná základní znalost IT a schopnost se požadované oblasti naučit)
  • znalost OS Windows nebo Linux na úrovni správce systému
  • znalost správy MS SQL Serveru
  • vítaná znalost aplikací HELIOS Green, VisionFlow, Jira, Confluence, Bitbucket, SVN, Gerrit, MS Dynamics CRM
  • vítána znalost správy virtualizace, diskových polí, zálohování, monitorovacích nástrojů, síťových technologií
  • chuť učit se nové věci
  • zájem o nové technologie
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, home office, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, příspěvek na MultiSport kartu, firemní společenské a sportovní akce aj.

Chtěli byste využít své dosavadní znalosti a zkušenosti u nás a posunout se ve své kariéře? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

Více informací