Správce IS Linux/aplikační správce

Plný úvazek Praha

Rozšiřujeme oddělení správy informačních systémů a přijmeme nové kolegy na pozici Správce Linux/aplikační správce. Vaším hlavním úkolem bude instalace a správa operačních systémů, uživatelských aplikací, správa provozu sítě a další zajímavé úkoly.

Vaším úkolem bude

  • instalace a konfigurace serverů (automatizovaným způsobem)
  • instalace a správa aplikačních serverů
  • správa bezpečnosti sítě
  • instalace, konfigurace a nastavení provozovaných aplikací

Uvítáme

  • technické vzdělání (informatika nebo příbuzné obory)
  • znalost Linux/Unix na úrovni správce systému
  • znalost skriptování v OS
  • znalost síťových technologií, Apache Tomcat, monitorovacích nástrojů (SCOM, Nagios, Zabix …), databází
  • znalost aplikační technologie – ServiceDesk, JIRA, CRM, ERP, wiki
  • chuť učit se nové věci
  • zájem o nové technologie
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, home office, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, příspěvek na MultiSport kartu, firemní společenské a sportovní akce aj.

Máte nadšení pro Linux? Chtěli byste využít své dosavadní znalosti a zkušenosti u nás a posunout se ve své kariéře?

Přidejte se k nám

Zaujala vás tato pozice? Napište nám na job(at)oksystem.cz
nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

přidat

V souladu s čl. 13 odst. 1 a 2 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 (dále také GDPR) bychom vás rádi informovali, že v návaznosti na vaši odpověď na inzerát včetně zaslání CV a dalších osobních dokumentů bude společnost OKsystem a.s., se sídlem Na Pankráci 1690/125, 140 21 Praha 4, zpracovávat vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, titul, datum narození, adresa bydliště, údaje o dosaženém vzdělání, údaje o dosažené praxi a vaše kontaktní údaje (telefon, e-mail) pro účely sjednání a uzavření budoucího pracovního poměru, což odpovídá požadavku zákonnosti zpracování v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR.

Tyto údaje nebudou zpřístupněny jinému příjemci a nebudou zpracovávány způsobem označeným jako automatické rozhodování. Po tuto dobu máte právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a námitku proti zpracování. Pokud některé ze svých práv uplatníte a z naší strany vám nebude vyhověno, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/seznámila s výše uvedenou informací.

Položit dotaz