Tester/ka mobilních aplikací

Plný úvazek Praha

Do našeho týmu mobilních aplikací hledáme šikovného testera.

Vaším úkolem bude

• podpora mobilních a desktopových aplikací
• testování nových verzí aplikací, tvorba testovací dokumentace
• zapojení do práce vývojových týmů
• účast na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech

  • zájem o mobilní aplikace, zkušenosti s testováním/vývojem vítány
  • analytické myšlení
  • samostatnost, schopnost týmové práce
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • orientace v moderních technologiích a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • odpovídající ohodnocení
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji (školení, semináře, literatura)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce Praha na metru “C“ – Pankrác, parkování ve vlastních podzemních garážích
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, home office, jóga/funkční trénink na pracovišti, kurzy AJ, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, firemní snídaně, večeře, párty, sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho testovacího týmu.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací