UI designer/ka

Plný úvazek, Zkrácený úvazek Praha

Hledáme kolegu či kolegyni do týmu zodpovědného za design naší aplikace OKbase.

Vaším úkolem bude

  • navrhovat konzistentní uživatelské rozhraní rozsáhlé B2B aplikace
  • spolupodílet se na dlouhodobé designové vizi a spolu s dalšími členy týmu ji realizovat
  • prototypovat a navrhovat v souladu s UI best practices
  • podílet se na vytváření, správě a dokumentování design systému
  • úzce spolupracovat v týmu s UX designery a frontend kodéry

  • prokazatelnou zkušenost s designem responsivních aplikací většího rozsahu
  • zájem o user experience. Zkušenosti s uživatelským testováním jsou velké plus.
  • povědomí o design systémech
  • smysl pro detail a pixel perfect řešení
  • schopnost organizovat si a udržet pořádek ve zdrojových grafických souborech, práci se symboly a knihovnami ve Figmě (případně Sketchi)

Nabízíme

  • příležitost uplatnit svoje nápady v produktech, které ke své práci každý den používá velké množství uživatelů, a spolupracovat se zkušenými vývojáři, kteří tvé myšlenky přetaví v realitu
  • práci v přátelské a neformální atmosféře
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • výbornou dostupnost, metro C – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport kartu, firemní společenské a sportovní akce aj.

Pokud tě nabídka zaujala, zašli nám svůj profesní životopis spolu s ukázkami relevantních projektů z tvého portfolia.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.