UX/UI designer/-ka pro mobilní aplikace

Plný úvazek, Zkrácený úvazek Praha

Máš zajímavé nápady a vize jak zlepšit současný způsob komunikace prostřednictvím e-mailu a chatu. Chtěl bys nám pomoci vymýšlet a vytvářet budoucnost elektronické šifrované komunikace?

Do týmu vývoje multiplatformního komunikátoru Babelnet (více na www.babelnet.com) hledáme šikovného designéra UI a UX(IxD), který dostane na starost formování tváře našich softwarových produktů.

Vaším úkolem bude

• návrh grafického prostředí a export assetů pro platformy Win, Android, OSX a iOS
• definovat uživatelskou zkušenost a interakce (UX/IxD) pro nové funkce
• vylepšovat a zdokonalovat stávající funkce
• příprava storyboardů, user stories, wireframe prototypů pro uživatelské testování
• příprava podkladů pro testování a řízení samotného testování
• intenzivní spolupráce s vývojáři nad vývojem produktu

• praxi na pozici (UI/UX) designéra, ideálně zkušenost s vývojem aplikací
• zkušenost s prototypovacím nástrojem (Axure, InVision, Marvell)
• znalost ideálně SketchApp (OSX) nebo Adobe Photoshop, Illustrator atd.
• samostatnost, spolehlivost
• zájem o online technologie
• angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

• zajímavou kreativní práci v přátelské a neformální atmosféře
• motivující finanční ohodnocení
• pružnou pracovní dobu, plný nebo zkrácený úvazek (při docházce 5 dní v týdnu)
• možnost aplikovat moderní metody návrhu do praxe a realizovat své nápady
• výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
• systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport kartu, firemní společenské a sportovní akce aj.

Pokud Tě nabídka zaujala a dočetl jsi až sem, zašli nám svůj profesní životopis spolu s ukázkami vlastního grafického portfolia (ukázky korporátní identity, weby, mobilní aplikace aj.).