Vedoucí projektu

Plný úvazek Praha

Do našeho oddělení řízení projektů hledáme novou kolegyni/nového kolegu, který převezme odpovědnost za komplexní vedení projektů.

Vaším úkolem bude

  • komplexní vedení projektu
  • plánování potřebných lidských zdrojů a jejich následné řízení
  • koordinace všech činností související s průběhem projektu
  • přímá komunikace se zákazníky
  • zpracování požadavků zákazníků
  • tvorba projektové dokumentace
  • spolupráce na tvorbě nabídek
  • plánování a kontrola činností potřebných pro úspěšnou realizaci projektu
  • vyjednávání se zákazníkem
  • zabezpečení správného průběhu projektu
  • zodpovědnost za dodržení harmonogramu, rozpočtu a včasné předání projektu
  • spolupráce s obchodním oddělením a divizemi vývoje
  • komunikace a řešení problémů se zadavatelem
  • analýza potřeb
  • řízení rizik

Uvítáme

  • VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na informatiku
  • min. 3 roky praxe ve vedení projektů (projekty se zaměřením na vývoj softwaru výhodou)
  • analytické a logické myšlení, kreativita, flexibilita
  • znalost principů fungování projektů a prodeje služeb IT
  • zájem intenzivně se učit a růst
  • vysokou schopnost týmové spolupráce
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • přirozenou autorita
  • zkušenosti s řízením v krizových situacích, včetně řešení konfliktů
  • prezentační schopnosti a příjemné vystupování
  • všeobecný přehled o IT
  • velmi dobrou znalost MS Office, Excel, Project
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B, ochota cestovat po ČR
  • čistý trestní rejstřík podmínkou

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji (školení, semináře, literatura)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • výbornou dostupnost na metru “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, kurzy angličtiny, dotovanou MultiSport kartu, firemní společenské a sportovní akce (OKsnídaně, OKvečeře, OKpárty, jóga aj.)

Zajímá Vás naše pracovní pozice? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Přidejte se k nám

Zaujala vás tato pozice? Napište nám na job(at)oksystem.cz
nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

přidat

V souladu s čl. 13 odst. 1 a 2 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 (dále také GDPR) bychom vás rádi informovali, že v návaznosti na vaši odpověď na inzerát včetně zaslání CV a dalších osobních dokumentů bude společnost OKsystem a.s., se sídlem Na Pankráci 1690/125, 140 21 Praha 4, zpracovávat vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, titul, datum narození, adresa bydliště, údaje o dosaženém vzdělání, údaje o dosažené praxi a vaše kontaktní údaje (telefon, e-mail) pro účely sjednání a uzavření budoucího pracovního poměru, což odpovídá požadavku zákonnosti zpracování v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR.

Tyto údaje nebudou zpřístupněny jinému příjemci a nebudou zpracovávány způsobem označeným jako automatické rozhodování. Po tuto dobu máte právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a námitku proti zpracování. Pokud některé ze svých práv uplatníte a z naší strany vám nebude vyhověno, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/seznámila s výše uvedenou informací.

Položit dotaz