Vedoucí projektu Praha

Plný úvazek Praha

Do našeho oddělení řízení projektů hledáme novou kolegyni/nového kolegu, která/ý převezme odpovědnost za komplexní vedení projektů.

Vaším úkolem bude

  • odpovědnost za komplexní vedení projektu
  • zodpovědnost za dodržení harmonogramu, rozpočtu a rozsahu/kvality projektu
  • plánování potřebných lidských zdrojů a jejich následné řízení
  • přímá komunikace se zákazníky, řešení projektových problémů
  • tvorba a řízení projektové dokumentace
  • plánování a kontrola činností potřebných pro úspěšnou realizaci projektu
  • řízení kvality na projektu
  • řízení rizik na projektu
  • spolupráce s obchodním oddělením, divizemi vývoje a dalšími odděleními v rámci divize služeb
  • spolupráce na tvorbě nabídek

Uvítáme

  • VŠ vzdělání
  • min. 5 let praxe ve vedení projektů (projekty se zaměřením na vývoj softwaru výhodou)
  • analytické a logické myšlení, kreativita, flexibilita
  • znalost principů fungování projektů a prodeje služeb IT
  • zájem intenzivně se učit a růst
  • schopnost týmové spolupráce
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • přirozenou autorita
  • zkušenosti s řízením v krizových situacích, včetně řešení konfliktů
  • prezentační dovednosti a příjemné vystupování
  • všeobecný přehled o IT
  • velmi dobrou znalost MS Office, Excel, Project
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat po ČR
  • čistý trestní rejstřík podmínkou
  • platný certifikát projektového řízení Prince2 Foundation nebo Prince2 Practitioner výhodou
  • zkušenosti s projekty ve státní správě výhodou
  • komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • odpovídající ohodnocení
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji (školení, semináře, literatura)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce Praha na metru “C“ – Pankrác, parkování ve vlastních podzemních garážích
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, jóga/funkční trénink na pracovišti, kurzy AJ, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, firemní snídaně, večeře, párty, sportovní akce aj.

Zajímá Vás naše pracovní pozice? Rádi byste se stali členem našeho týmu? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

+ přidat

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Více informací