MENU

Aktuality

Komplexní školení Pravidla IT bezpečnosti pro zaměstnance

Novinky z OKsystemu

23. listopadu 2021
školení   OKbase   bezpečnost  

Naše školicí centrum připravilo novou službu, která zajistí komplexní proškolení zaměstnanců v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naši lektoři dle interních pravidel a standardů IT bezpečnosti ve vaší společnosti připraví interaktivní školení vám na míru a následně proškolí všechny zaměstnance. Lektoři poutavou a přístupnou formou představí nejčastější hrozby a současně na praktických ukázkách zaměstnancům ukáží postup, jak se bránit.

Nechte proškolení zaměstnanců na profesionálech! Pro více informací kontaktujte naše obchodnice Jitku Sotonovou (sotonova@oksystem.cz) nebo Barboru Pauli (pauli@oksystem.cz).

Celý popis školení k přečtení zde.


Zpět na výpis aktualit